0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
-
-
پیکان
inprogress
۲۰:۴۵
GOL Gohar Sirjan FC
-
-
پرسپولیس
inprogress
۲۰:۴۵
تراکتور سازی تبریز
-
-
Machine Sazi Tabriz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
فولاد مبارکه سپاهان
-
-
پدیده مشهد
inprogress
۲۰:۴۵
پارس جنوبی جم
-
-
فولاد خوزستان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Nassaji Mazandaran
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
سایپا کرج
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
inprogress
۲۰:۴۵
صنعت نفت آبادان
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  International Clubs لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
منچستر سیتی
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia لیگ برتر
کاسکا مسکو
-
-
FK Tambov
inprogress
۱۹:۳۰
روستوف
-
-
زنیت سن پطرزبورگ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
دینامو مسکو
۰
۰
SK Rotor Volgograd
Finished
۱۷:۰۰
روبین کازان
۱
۱
اورال اکاترینبورگ
Finished
۱۷:۰۰
لوکومتیو مسکو
-
-
کراسنودار
inprogress
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia لیگ اختصاصی سعودی
AL Adalh FC
-
-
الهلال ریاض
inprogress
۲۰:۲۵
النصر ریاض
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
الفایسالی
-
-
الاهلی جده
inprogress
۲۰:۴۰
التعاون
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Belgium دسته یک آ
رویال چارلیروی
-
-
اوستنده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنت
-
-
کورتریجک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
خنک
۱
۱
اود-هیورلی لیووین
Finished
۱۹:۰۰
خنک
-
-
رویال انتورپ
Cancelled
۱۹:۰۰
رویال چارلیروی
-
-
کورتریجک
Cancelled
۲۱:۳۰
خنت
-
-
ترویدنس
Cancelled
۲۱:۳۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۱
اولسان هیوندای
۲
۰
پوهانگ استیلیرس
Finished
۱۴:۳۰
ساون سامسونگ بلو وینگز
۱
۳
جیونبوک هیوندا موتورس
Finished
۱۴:۳۰
سئول
۲
۱
سانگجو سانگمو فونیکس
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia لیگ ۱
اچ ان کی ریجیکا
-
-
HNK Sibenik
inprogress
۲۰:۲۵
اوسیجک
-
-
سلون بلوپو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
  Egypt لیگ برتر
الزمالک
-
-
میسرلیل-ماککاسا
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kuwait لیگ برتر
الکویت
-
-
النصر کویت
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  China سوپر لیگ چین
شاندونگ لوننگ
۲
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۴:۳۰
  Japan جی لیگ
کنسادول ساپورو
۱
۶
کاواساکی فرونتال
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
یوکوهاما مارینوس
Finished
۱۴:۰۰
توکیو
۱
۰
ناگویا گرامپوس
Finished
۱۴:۳۰
کاشیوا ریسول
۱
۳
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
وگالتا سندای
۰
۰
شیمیزو اس-پالس
Finished
۱۳:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۱
۰
سانفریس هیروشیما
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۴
۲
شونان بلمار
Finished
۱۳:۳۰
ساگان توسو
-
-
گامبا اوساکا
Cancelled
۱۴:۳۰
  Slovakia سوپر لیگ
دوناسکا استردا 1904
-
-
نیترا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
اسپارتاک ترناوا
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ویان زلاته موراوچ
-
-
اسلووان براتیسلاوا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ترنسین
-
-
زیلینا
inprogress
۲۰:۳۰
سنیکا
-
-
زمپلین میکالوس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
روزومبروک
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
امریکا مینیرو
۱
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۲:۴۵
پانته پرتا
۳
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
پرانا کلوب
۳
۱
ژوونتود آر اس
Finished
۰۵:۰۰
Botafogo FC SP
۰
۱
گوارانی
Finished
۱۸:۳۰
  Australia لیگ
سیدنی
۱
۲
Western United FC
Finished
۱۱:۳۰
  Uruguay دسته برتر، اپرتورا
ترقوه
۱
۲
دانوبیو
Finished
۰۱:۰۰
لیورپول مونتویدو
-
-
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
inprogress
۱۹:۳۰
ریور پلیت
-
-
ناسیونال
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland 4 deild, Group D
Smari
۳
۲
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Midas
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Slovakia لیگ
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
Slovan Bratislava B
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Puchov
-
-
پارتیزان بردجوو
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway تاپسرین،بانوان
کلیپ
۰
۱
روا
Finished
۱۷:۳۰
اوالدسنس
-
-
کوینر
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ارنا - بیورنار
۲
۱
لین
Finished
۱۵:۳۰
  Norway لیگ برتر فوتبال نروژ
سارپسبورگ
۲
۱
مولد
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia لیگ برتر
Tallinna JK Legion
۰
۶
نومه کلجو
Finished
۱۷:۳۰
ویلجاندی تولویک
-
-
پاید لینامیسکوند
inprogress
۲۰:۳۰
  International Clubs Eredivisie Comeback Tournament
پی اس وی آیندهوون
-
-
ویتس آرنهیم
inprogress
۲۱:۱۵
  Ecuador لیگ ۱ ،سری آ
دپورتیوو کوعنسا
۱
۱
گوایاکیل سیتی
Finished
۰۲:۳۰
بارسلونا
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۴۵
  Finland لیگ برتر فوتبال فنلاند
اچ جی کی هلسینکی
۱
۱
هانکا
Finished
۱۸:۳۰
ایلوس
۰
۰
سیناجوئن
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia لیگ پی ار وی ای
FK Kabel Novi Sad
-
-
GFK Dubocica
inprogress
۱۹:۳۰
FK Zemun
-
-
FK Trajal Krusevac
Finished
۱۹:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 1
آلتا
۴
۱
Senja
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۵
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
موس
۰
۱
Floro
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland لیگ برتر
هیبرنیان
-
-
ماترول
inprogress
۲۱:۰۰
روس کانتی
۱
۲
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
سلتیک
-
-
آبدرین
Cancelled
۱۸:۳۰
هامیلتون آکادمیکال
۰
۱
ST Mirren
Finished
۱۸:۳۰
کیلمارنوچ
۱
۲
جانستون
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia مسابقات هاکی شنبه شب زنده
جادران دکانی
-
-
بریزیس
inprogress
۱۹:۳۰
دراوا پتوج
-
-
فوزینار راون
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden سوپریتان
اوسترس
-
-
براگ
inprogress
۲۰:۰۰
دالکورد
-
-
هالمستاد
inprogress
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
-
-
گایس گتبورگ
inprogress
۲۰:۰۰
  Mexico دسته برتر، اپرتورا
کلوب پوئبلا
۰
۱
اتلتیکو پوچوکا
Finished
۰۷:۰۰
  Bulgaria اولین لیگ حرفه ای
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
۲
۱
Pofc Botev Vratsa
Finished
۱۹:۱۵
FC Arda Kardzhali
-
-
لوسکی سوفیا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway دسته دوم، گروه 2
ناردو
۳
۳
فزام لارویک
Finished
۱۶:۳۰
نوتودن
۳
۱
فلککروی
Finished
۱۸:۳۰
ارندال
۱
۱
براین
Finished
۱۸:۳۰
Vard Haugesund
۰
۲
اسکر
Finished
۱۹:۰۰
  Ireland دسته برتر
فین هارپس
۰
۱
بوهمیانس دابلین
Finished
۱۷:۳۰
Shelbourne FC
-
-
دری سیتی
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay دسته برتر، اپرتورا
اسپورتیوو لوکوئنو
۲
۲
سول د آمریکا
Finished
۰۲:۳۰
  Australia لیگ وتو گلد کوئست استرالیا
Musgrave
۰
۰
Kingscliff
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden آلسونسکان
اوربرو
۰
۳
دیجوگاردن
Finished
۱۷:۳۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا
Nerang
۰
۲
Robina City
Finished
۱۰:۳۰
Surfers Paradise
۱
۱
Southport SC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan جی لیگ ۲
ماتسوموتو یاماگا
۱
۰
اویسپا فوکوکا
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
مارچیدا زلویا
Finished
۱۴:۳۰
فجیانو اوکایاما
۱
۰
نیگاتا البیرکس
Finished
۱۴:۳۰
  Australia لیگ مقدماتی ان اس دبلیو 2
Newcastle United Jets FC
۴
۴
C. Coast Mariners
Finished
۰۸:۳۰
هیلز یونایتد برومبیز
۲
۵
NSW Spirit
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans
-
-
SD Raiders FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
FC Iserlohn
۲
۳
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۴:۱۵
Eintracht Stadtallendorf
-
-
KSV Baunatal
Finished
۱۷:۰۰
راپید وین
۳
۰
اسلوان لیبرس
Finished
۱۸:۳۰
دوناری کالاراسی
۰
۴
FC Farul Constanta 1920
Finished
۱۲:۳۰
استریپفینگ
۰
۱
استادلاو
Finished
۱۳:۰۰
ولبرت
-
-
روت ویسیس اوبرهاوسن
Finished
۱۶:۳۰
Sw Dusseldorf
-
-
SC Velbert
Finished
۱۸:۳۰
ماریبور
-
-
گوریکا
inprogress
۲۰:۳۰
سویمی لیپووا
۱
۴
ریپنسیا تیمیسوارا
Finished
۱۲:۳۰
کا اس پولکووایس
۱
۵
میدز لگنیکا
Finished
۱۳:۳۰
ولفراس
۴
۶
Cronenberger SC
Finished
۱۳:۳۰
چوجنیچانکا چوجنیس
۲
۰
دروتیکس-بایتوویا
Finished
۱۳:۳۰
آدمیرا واکر
-
-
پولتن 2
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
کاتویجک
۱
۱
VV Sint Bavo
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
SpVg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۳۰
روت ویس فرانکفورت
-
-
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Basara Mainz
-
-
Turk Gucu Friedberg
Finished
۱۷:۳۰
کاتویجک
-
-
SV Alphense Racing Club
Finished
۱۸:۰۰
سوئیندون تاون
۲
۱
کاونتری سیتی
Finished
۱۸:۳۰
بردا
-
-
دن هاگ
Cancelled
۱۸:۳۰
انگرز
-
-
سنت اتین
Finished
۱۹:۳۰
1. SC Feucht
-
-
ASV Zirndorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
روین
-
-
AF Bobigny
inprogress
۲۰:۳۰
گانسنهیم
-
-
Fc Speyer 09
inprogress
۲۰:۳۰
وینر نیوستادت
-
-
ارتمان
inprogress
۲۱:۰۰
مارگارتن راب
-
-
USC SONNHOFEN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia لیگ ملادینسکا اسلوونی
مورا
۲
۳
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۵:۳۰
ماریبور برانیکی
-
-
ND Ilirija 1911
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Korea Republic کی-لیگ کلاسیک۲
انسان گرینرز
۰
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
آنیانگ
۲
۱
بوچیون
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa لیگ برتر
پولوکوان سیتی
۲
۳
کایزر چیفس
Finished
۱۸:۰۰
آمازولو
۰
۰
باروکا
Finished
۱۶:۰۰
اورلاندو پیراتیس
-
-
بیدویست ویتس
inprogress
۲۰:۳۰
Stellenbosch FC
۱
۰
لامونتول گولدن اروس
Finished
۱۶:۰۰
  Australia لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Surfers Paradise
۲
۳
Southport Reverse
Finished
۰۷:۱۵
Nerang Reserves
-
-
Robina City Reverse
inprogress
۰۸:۱۵
  Australia لیگ 1 پایتخت بریزبن
Annerley
۱
۲
AC Carina Reserves
Finished
۱۰:۳۰
  Australia لیگ جدید جنوب ولز زیر۲۰سال
اپیا لیچارد تایگرز
۱
۲
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers Fc
-
-
Rockdale Illinden
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Czech Republic بخش ای
نووی جیسین
۱
۰
FK Fotbal Trinec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Hranice
-
-
FK Kozlovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Mongolia First League
Tuv Buganuud
۲
۰
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Aldariin Daichid
۲
۳
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Bch Lions
۴
۰
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
  Morocco بوتولا
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
-
-
رپید کلوب اوید زم
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
المپیک خوریبگا
-
-
ایتهاد تانگر
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
مغرب اتلتیک تتوئان
-
-
هوسا هاسانیا اگادیر
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
المپیک سافی
-
-
CA Youssoufia Berrechid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرق
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
بابلزبرگ
Finished
۱۶:۳۰
هرتابرلین
۳
۱
لوکوموتیو لایپزیگ
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۲
ویکتوریا برلین
Finished
۱۸:۳۰
انرژی کوتبوس
۱
۲
SV Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۲
زفس موسلویتز
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۰
آورباک
Finished
۱۶:۰۰
63 لوکنوالده
۱
۰
ژرمنیا هالبرستات
Finished
۱۶:۰۰
بیرلینر
۳
۲
یونیون فوئرستنوالده
Finished
۱۶:۰۰
چمی لایپزیگ
۳
۱
دینامو
Finished
۱۸:۳۰
  Jordan لیگ اردن
Sahab SC
-
-
الفایسالی
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland لیگ ایسلند
والور ریکیاویک
-
-
کا اکیوریری
inprogress
۲۰:۳۰
آکرانس
-
-
فیلکیر ریکجاویک
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic منطقه پربور
FC Kurim
۰
۱
موتنیسه
Finished
۱۲:۴۵
اسوراتکا برنو
۴
۲
موراوسکی کروملوف
Finished
۱۲:۳۰
بوسکویچ
۲
۰
Fk Banik Ratiskovice
Finished
۱۳:۰۰
کرالوویس
۳
۱
FK Dukla Jizni Mesto
Finished
۱۳:۰۰
Fc Slavoj Vysehrad B
-
-
تریبورادایس
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia & Herzegovina لیگ پریمیجر
اسلوبودا توزلا
-
-
زلجزنیکار
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ملادوست دوبوج کاکانج
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
کروپا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Gwelup Croatia Sc
۱
۲
Perth SC
Finished
۰۹:۳۰
  Serbia تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
Mladost Lucani
۰
۱
وجودینا نوی ساد
Finished
۱۳:۳۰
  Finland یکونن
Musan Salama
۱
۳
اولو
Finished
۱۸:۳۰
کی تی پی
۲
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia لیگ ۱
اتویل اسپورتیو ساحل
-
-
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
inprogress
۲۰:۰۰
Club S Hammam-Lif
-
-
بن گوردان
inprogress
۲۰:۰۰
  Hungary ان بی آی
Zalaegerszeg TE
-
-
ویدیوتون
inprogress
۲۱:۰۵
پاکسی
۱
۲
اوجپست
Finished
۱۹:۰۰
  Australia لیگ ایالتی غرب ، دسته 1
اشفیلد
۱
۴
Uwa Nedlands FC
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia لیگ سرپسکا، بلغارستان
FK Sindelic Beograd
۰
۱
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۲:۳۰
Fk Gsp Polet Dorcol
۱
۶
FK Teleoptik
Finished
۱۳:۳۰
  Russia زون اوران وسترن سیدنی
Fk Ilpar Ilyinsky
۳
۲
Fc Prikamie
Finished
۱۳:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
ایرتیش-اومسک
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spartak Tuimazy
-
-
Sshor Zvezda Perm
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای مرکزی
استادل - پائورا
۵
۲
SV Ried II
Finished
۱۸:۳۰
ویز
-
-
اس سی کالسدورف
Cancelled
۲۰:۳۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
Olympique Lyon
-
-
یونتوس اف سی بانوان
inprogress
۲۰:۳۰
Sturm Graz Ii
۵
۰
Luv Graz/Dfc Leoben
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
KS Ursus Warszawa
-
-
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
Polonia Warszawa
-
-
Concordia Elblag
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Kazakhstan لیگ برتر
کایرات آلماتی
-
-
شاختیور کاراگندی
Cancelled
۱۶:۳۰
اوردابسی
-
-
تاراز
Cancelled
۱۶:۳۰
توبول کوستانای
-
-
ژتیسو تالدیکورگان
Cancelled
۱۶:۳۰
کایسار کیزیلوردا
-
-
اوکژیتپیس کوکشیتو
Cancelled
۱۶:۳۰
  Slovenia لیگ 3 فوتبال اسلوونی
NK Ziri
-
-
NK Sencur
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic جام حذفی
اسلوان ولواری
-
-
دوبریس
Finished
۱۹:۳۰
چسکی برود
-
-
پیزک
inprogress
۱۹:۳۰
ویسوک میتو
-
-
زاپی
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia لیگ برتر لتونی
اف اس متا/لو
-
-
ریگا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
KS Row 1964 Rybnik
-
-
KS Stal Brzeg
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia سوپر لیگ
FK Indjija
-
-
ناپرداک
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
جاوورماتیس
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیک سوردولیسا
-
-
پارتیزان بالگرده
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
رادنیکی نیس
-
-
ماکوا ساباک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
ولفورت
-
-
برگنز
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اتریش لوستنائو2
-
-
رانکویل
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
-
-
لاوتراچ
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Peru دسته برتر، اپرتورا
ایاکوچو
-
-
اسپورت اوانکایو
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
بیناسیونال
-
-
آکادمیا کانتولا
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
د کاجامارکا
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Deportivo Llacuabamba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
رئال گارسیلاسو
-
-
اسپورت بویز اسوکیاتیون
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
دپورتیوو مونیسیبال
-
-
Club Sportivo Cienciano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ملگار
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
اسپورتینگ کریستال
-
-
آلیانزا لیما
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
یونیورسیتاریو د دپورتس
-
-
دپورتیوو سن مارتین
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Amateur لیگ سالزبرگر
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Austria Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
  Russia منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه آ
Legion Ivanteyevka
-
-
Fc Znamya 2 Noginsk
inprogress
۲۰:۳۰
  Bulgaria دومین لیگ حرفه ای
FC Dobrudzha Dobrich
-
-
لودوگورتس رازگراد 2
inprogress
۱۹:۳۰
لیتکس لووچ
-
-
سوزوپول
inprogress
۲۰:۳۰
FC Vitosha Bistrica
-
-
Hebar Pazardzhik
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gryf Wejherowo
-
-
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  North Macedonia ام اف ال
رابوتنیکی اسکوپجه
-
-
FK Belasica Strumica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York 9 FC
-
-
Atletico Ottawa
inprogress
۲۰:۳۰
  Ireland دسته یک
Shamrock Rovers II
۲
۰
وکسفورد
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia اسلیلیگا B
Rakvere JK Tarvas
-
-
Voru FC Helios
inprogress
۲۰:۳۰
  Israel لیگ برترانگلستان گروهB
مکابی پتا تیکوا
-
-
هاپوئل کفار سابا
inprogress
۲۱:۰۰
هاپوئل هادرا
-
-
مکابی نتانیا
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland جام حذفی
جی.کی.اس تیخی
-
-
ویسلا پلاک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Serbia سرپسکا، لیگ
Fk Takovo
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری سی، گروه ب
تامبنس
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Slovakia لیگ 3
1. FC Tatran Presov
-
-
MFk Sobrance
Finished
۱۹:۰۰
SK Odeva Lipany
-
-
ستروپکوو
Finished
۱۹:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Slovan Galanta
Finished
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
-
-
Ok Castkovce
Finished
۱۹:۳۰
  Romania لالیگا۱ مرحله حذفی
سپسی
-
-
دینامو بوسورستی
Cancelled
۱۷:۳۰
  Russia رقابتهای قهرمانی ناحیه روستوف
باتاییسک
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
Finished
۱۸:۳۰
اسکا دگتو
-
-
Af-ponedelnika Vodopadny
Finished
۱۸:۳۰
Akhlamov Novoprimorskiy
-
-
چایکا ام پسچانوکوپسکو
Finished
۱۸:۳۰
  Russia منطقه شمال غرب
Spbkls
۰
۲
Khimik Koryazhma
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Karelia Region Team
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Sergipano, Final Round
سرژیپه
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۱۵
  Australia لیگ وتو گلد کوئست استرالیا1رزرو
Runaway Bay Reverse
-
-
Tweed United Reserves
inprogress
۰۸:۱۵
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seoul (SRL)
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۳
۱
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia West State League Division 1, Reserve
Ashfield SC Reserves
-
-
UWA Nedlands FC Reserves
inprogress
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow Srl
۰
۰
SK Rotor Volgograd Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan Srl
۲
۱
FK Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
CSKA Moscow Srl
۳
۱
FK Tambov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow Srl
۱
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov Srl
۰
۱
FK Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League China Super League SRL
Shandong Luneng Srl
۵
۱
Shenzhen FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Professional FC Srl
۲
۱
Guangzhou R&f FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Russia منطقه مسکوسکایا اوبلاست ، گروه بی
FC Balashikha
۸
۱
Sdyusshor Bronnitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zorkiy-2 Krasnogorsk
-
-
FC Lobnya
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kraskovo
-
-
Fc Egorievsk
Finished
۱۸:۳۰
SSH Saturn Ramenskoye
-
-
Fc Avangard Elektrostal
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۶
P-iirot
Finished
۱۳:۳۰
  Russia مسکو لیگ قهرمانان رجیو
گروکی-2 اودینسوو
۴
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
SSH Vybor-Odintsovo
۷
۱
Volokolamsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Pavlovskiy Posad
-
-
المپیک میتیشچی
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Olimp Fryazino
۴
۰
Zvezda Lyubertsy
Finished
۱۳:۳۰
Fssh Vostok-elektrostal
۴
۳
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
خیمیک کلین
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Amateur لیگ ترول
FC Wacker Innsbruck II
۲
۲
FC Kitzbühel
Finished
۱۸:۳۰
FC Kufstein
۰
۰
تلفس
Finished
۱۹:۰۰
اس سی امست 1933
-
-
SV Worgl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tulevik JA Suure-Jaani Unitedi Un
۳
۰
FC Lootos Polva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Tartu JK Temmeka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia کاپ جمهوری تاتارستان
Fc Groza Kazan
۰
۱۴
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Aiya Kazan
-
-
Dush Vahit. Rayona-Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Savinovo Kazan
-
-
Everest - Vysokaya Gora
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur هسین پوکال آلمان
FC Giessen
-
-
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Amateur دسته سوم تورکو
Peimari Utd
-
-
Tove
Finished
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
Manchester City Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia لیگ زنان
Wfc Lanchkhuti
-
-
WFC Kolkheti Khobi
Finished
۱۸:۰۰
  Ireland لیگ برتر فوتبال لینستر
تک یونایتد
-
-
تولکا روورس
Finished
۱۸:۰۰
درومکوندرا
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Georgia National League 3
FC Bakhmaro Chokhatauri
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
ترز
-
-
کمپیننس
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید